• Kategorie
  • Szukaj
  • Trek Procaliber

Trek Procaliber

Jeśli stawiasz sobie ambitne cele w kolarstwie górskim i dążysz do zwycięstwa, to potrzebujesz bezkompromisowego roweru. Trek Procaliber to maszyna do treningów i zawodów cross-country. Stworzona, aby osiągać duże prędkości i zapewnić perfekcyjne prowadzenie w trudnym terenie. 

Czym charakteryzują się rowery Trek Procaliber? 

Rowery Trek Pocaliber bazują na aluminiowych lub karbonowych ramach. Niezależnie co wybierzesz, rower przygotowany jest do szybkiej jazdy. W każdym modelu znajdziesz sztywne osie i 29-calowe koła bezdętkowe koła dla lepszej przyczepności i ochrony przed przebiciami.

W rowerze znajdziesz napędy 1x, które łączą szeroki zakres przełożeń z prostą obsługą manetki. Jeśli jesteś zaawansowanym kolarzem, pewnie masz swoje preferencje dotyczące osprzętu. W tym przypadku do wyboru masz osprzęt SRAM i Shimano. 

Procaliber z włókna węglowego wykorzystuje technologię IsoSpeed, która oddziela rurę podsiodłową od rury górnej i ogranicza wibracje. W rowerach postawiono na widelec o 100mm skoku, który zapewnia komfort na zjazdach. Aluminiowy Procaliber nie pozostanie w tyle. Wszystko za sprawą lekkiej ramy Alpha Platinum Aluminium. W tej wersji otrzymujesz widelec o większym skoku — aż 120 mm, który poradzi sobie z najtrudniejszymi odcinkami trasy. 

Trek Procaliber to dobry wybór dla Ciebie, jeśli:

  • cenisz sobie wyzwania i rywalizację
  • sporo trenujesz, startujesz w zawodach i zależy Ci na maksymalnych osiągach
  • szukasz lekkiego i responsywnego roweru, który będzie niezawodny i nie przysporzy Ci niespodzianek na trasie