• Kategorie
  • Szukaj
  • Chwyty rowerowe

Podnieść swoją jazdę na wyższy poziom komfortu i kontroli. Chwyty stanowią bezpośredni punkt kontaktu dłonią, a kierownicą, dlatego niezależnie od stylu jazdy, warto zainwestować w odpowiednie rozwiązania. Oferujemy szeroki wybór gripów rowerowych oraz owijek na kierownicę. Zapewniają pewny chwyt, minimalizując zmęczenie dłoni i zwiększając bezpieczeństwo.

Owijki na kierownicę - doskonała przyczepność i komfort

Owijki rowerowe to istotny element, który wpływa na komfort i pewność chwytu. Wybierz spośród różnych materiałów i faktur, aby dostosować owijkę do swoich preferencji. Zapewnią doskonałą przyczepność, nawet przy wilgotności czy poceniu się dłoni. Dobrze dobrana owijka na kierownice sprawi, że będziesz mógł jeździć bez rękawiczek. Zaawansowane materiały sprawią, że doskonale dopasowują się do ludzkiej skóry. Niezależnie, czy szukasz owijki do szosy, czy gravela, znajdziesz tu idealny model dla siebie. 

Odkryj idealne gripy rowerowe 

Gripy rowerowe zapewnią Ci pewny chwyt i kontakt dłoni z kierownicą. To gwarancja kontroli nad rowerem. Docenisz to zwłaszcza, gdy jeździsz w trudniejszym terenie - np. na rowerze MTB. Oprócz tego są nieodzownym elementem roweru trekkingowego, crossowego czy miejskiego. Będą chronić dłonie przed ześlizgnięciem się z kierownicy, specjalne ergonomiczne kształty zapobiegną drętwieniu dłoni. Szeroki wybór kolorów i struktur pozwoli Ci dobrać je do indywidualnych preferencji i potrzeb. 

Bezpieczny chwyt i wygoda 

Zadbaj o komfort swoich dłoni, wybierz odpowiednią owijkę rowerową lub gripy rowerowe. Zyskasz nie tylko wygodę. Znajdziesz tu produkty w rozmaitych kolorach i wzorach, które sprawią, że Twój rower będzie wyróżniał się wśród innych. Nie czekaj i zamów w sklepie rowerowym Interbike!