• Kategorie
  • Szukaj
  • Linki Pancerze rowerowe

Poszukujesz wysokiej jakości linek rowerowych lub linek hamulcowych do roweru? Nasz sklep oferuje szeroki wybór linek hamulcowych, linek rowerowych do przerzutek i pancerzy rowerowych. Ich wymiana jest istotna, aby zapewnić dokładne i płynne działanie hamulców oraz przerzutek.

Pancerze i linki rowerowe do przerzutek

Pancerze i linki przerzutek to istotne elementy układu napędowego. Wymagają regularnej wymiany, mają bardzo duży wpływ na prawidłowe sterowanie przerzutką. Działają na prostej zasadzie - linka przerzutki łączy manetkę z przerzutką. Naciśnięcie dźwigni sprawia, że linka napina się lub luzuje. Dzięki temu można ustawić pożądany bieg. Linka chroniona jest przez pancerz. Najczęściej poprowadzona jest wzdłuż ramy rowerowej lub wewnątrz ramy.

Linki hamulcowe do roweru

Linki hamulcowe to niezbędny element mechanicznych hamulców. Są odpowiedzialne za bezpieczeństwo podczas jazdy. To one po naciśnięciu dźwigi hamulca sprawiają, że rower się zatrzyma. Z tego powodu warto postawić na linki hamulcowe sprawdzonych producentów.

Największy wybór w sklepie rowerowym Interbike

W ofercie sklepu Interbike znajdziesz szeroki wybór linek rowerowych różnych producentów. Znajdziesz tu również opakowania zbiorcze, które doskonale sprawdzą się w serwisach rowerowych.