• Kategorie
  • Szukaj
  • Amortyzatory rowerowe przednie

Amortyzatory rowerowe to nieodłączny element nie tylko każdego roweru górskiego.  Wykorzystaj potencjał swojego roweru w trudnym terenie. Amortyzatory to nie tylko idealne rozwiązaniem dla zapalonych miłośników MTB, ale także dla każdego, kto poszukuje komfortu podczas jazdy po nierównościach.

Amortyzatory rowerowe - komfort, bezpieczeństwo i kontrola na trudnych trasach

Dzięki amortyzatorom rowerowym  trudne trasy staną się bardziej przystępne, a korzenie czy kamienie przestają być przeszkodą. Ma to wpływ zarówno na wygodę, jak i bezpieczeństwa rowerzysty. Amortyzatory skutecznie redukują wstrząsy, które mogą prowadzić do zmęczenia i bólu. Co najważniejsze - umożliwiają utrzymanie lepszej kontroli nad rowerem, zwłaszcza podczas szybkich zjazdów.

Przedni amortyzator rowerowy - tłumienie nierówności terenu w różnych typach rowerów

Przedni amortyzator rowerowy odpowiada za tłumienie nierówności terenu. Jest szczególnie przydatny, jeśli dużo jeździsz w trudnym terenie. Przedni amortyzator rowerowy doskonale wybiera nierówności i sprawia, że opona rowerowa ma kontakt z podłożem. Amortyzatory rowerowe to nie tylko domena rowerów górskich. Spotkasz je również w rowerach crossowych, trekkingowych, a czasem nawet w miejskich.

Tylny amortyzator rowerowy 

Amortyzator rowerowy tylny, czyli tzw. damper odpowiada za pracę tylnego koła. Montowany jest między górną lub dolną rurą ramy, a tylnym trójkątem. Zwiększa komfort podczas zjazdów oraz pokonywania pełnej przeszkód nawierzchni. 

Wybierz idealne amortyzatory rowerowe w sklepie Interbike i podnieś swoją jazdę na wyższy poziom!

Jeśli szukasz amortyzatorów rowerowych, które podniosą Twoją jazdę na wyższy poziom, ta kategoria jest idealnym miejscem dla Ciebie. Sprawdź ofertę sklepu rowerowego Interbike i wybierz odpowiedni model. Dostosuj swoje zawieszenie do terenu i ciesz się pełnym komfortem i kontrolą podczas każdej przejażdżki.