• Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie. Koszty dostawy są doliczane w końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy wpłacić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Czas realizacji zamówienia zależy od wybranej formy płatności, gabarytu towaru oraz opcji dostawy. W przypadku płatności przelewem lub płatności online zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przy płatności kartą towar wysyłamy zaraz po uzyskaniu pozytywnej autoryzacji.

Wysyłki towarów realizujemy w dni robocze w czasie podanym na karcie produktu liczonym od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Dni podane na karcie zamówienia są dniami roboczymi. Dokładny termin wysyłki zamówienia znajdziesz w podsumowaniu zamówienia. Informację o wysłaniu Twojego zamówienia otrzymasz poprzez e-mail. W zależności od tego, jaką opcję wysyłki wybierzesz, kurier dostarczy Twoje zamówienie w ciągu 1-3 dni roboczych. Wysyłka odbywa się w terminie 3 dni po otrzymaniu towaru z magazynu centralnego. Po dostawie roweru z magazynu centralnego, następuje sprawdzenie i złożenie, a następnie wysyłka. Dzięki temu otrzymujesz rower w 100% gotowy do jazdy! Dokładny czas transportu zamówienia nie jest od nas zależny, jednak w większości przypadków dostawy zamówień zgadzają się z czasem podanym podczas zakupów.

W naszym sklepie nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionych towarów

BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁKI

Wszystkie wysyłane przez nas zamówienia są profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone przez uszkodzeniami. Dzięki temu możesz spokojnie czekać na swoją paczkę, nie martwiąc się tym, czy przysłany produkt będzie wadliwy. Możesz śledzić przesyłkę w trakcie transportu! Podajemy numer przesyłki i nazwę przewoźnika, aby wiedzieć gdzie znajduje się Twoje zamówienie. W razie potrzeby szybko skontaktujesz się z kurierem w celu umówienia dnia i godziny doręczenia przesyłki.

W razie potrzeby zmiany adresu doręczenia, skontaktuj się z nami, ponieważ ze względów bezpieczeństwa tylko my możemy zmienić u kuriera adres dostawy. Jeżeli towar został już nadany, zmiana adresu może wiązać się z dodatkową opłatą.

KOSZTY DOSTAWY

Przesyłki wysyłamy z naszego magazynu na terenie Polski. Dajemy gwarancję najwyżej jakości sprzedawanych towarów. Poniżej prezentujemy tabelę możliwych form oraz kosztów wysyłki, z których możesz wybrać jedną interesującą Cię podczas składania zamówienia.

Płatności z góry:

  • przesyłka kurierska InPost: 18 zł
  • przesyłka Paczkomat InPost: 17 zł
  • dostawa gotowego do jazdy roweru na terenie całej Polski Ambro Express: 99zł. Dla rowerów powyżej 4999zł: darmowa

Płatności przy odbiorze:

  • przesyłka kurierska pobraniowa InPost - 22 zł
  • przesyłka Paczkomat InPost - 20 zł