• Kategorie
  • Szukaj
  • Giant Revlot

Rowery gravelowe Giant Revolt

Giant Revolt to wszechstronne gravele stworzone do pokonywania różnorodnych terenów — od asfaltowych dróg, przez szutrowe ścieżki po lekkie odcinki terenowe. Jeśli szukasz uniwersalnego roweru, który połączy cechy kilku jednośladów, może się okazać, że rower gravel Revolt jest strzałem w dziesiątkę. 

Czym wyróżniają się rowery gravelowe Giant Revlot? 

Rodzina rowerów gravelowych Giant Revlot jest ogromna, dlatego idealny model znajdą zarówno zaawansowani rowerzyści, którzy planują starty w wyścigach gravelowych, jak i amatorzy poszukujący uniwersalnego roweru do codziennej jazdy. Szeroki wybór osprzętu od Shimano GRX po elektroniczne grupy SRAM sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rowery gravelowe Giant Revolt spotkasz w dwóch wersjach — aluminiowej i wykonanej z włókna węglowego. Geometria ramy przystosowana jest do długodystansowej jazdy. Każdy rower ma mocowania na bagażniki i błotniki, dlatego jest idealnym kompanem bikepackingu, turystyki i dojazdów do pracy w każdych warunkach pogodowych. 

Gravel z amortyzatorem, czyli jak poprawić komfort podczas jazdy gravelem?

Obecnie większość graveli wyposażona jest w sztywny widelec. Amortyzator w gravelu to dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chcesz jeździć po bardziej wymagających terenach. Takiego rozwiązania nie mogło zabraknąć w rodzinie rowerów gravelowych Giant. Amortyzator w gravelach Giant różni się od tych, które można spotkać w rowerach MTB. Oferuje mniejszy skok - 40 mm, jednak to wystarczająca wartość, aby jazda po nierównym terenie była płynna i komfortowa. 

Największy wybór rowerów gravelowych Giant — tylko w sklepie Interbike

Podejmij bezkompromisową decyzję! W sklepie Interbike masz dostęp do całej oferty graveli Giant. Największy wybór w Polsce! Każdy rower wysyłamy w złożony i gotowy do jazdy.